S čím pracujeme

GLAMOUR LASHES

Firma Glamour lashes byla založena v roce 2014 zakladatelkou Markétou Chmelovou, která se ve světě prodlužování řas pohybuje od roku 2008, díky tomu přenáší všechny své zkušenosti do vývoje této mladé, ale dynamické firmy. Vybírá a testuje všechny produkty, které přináší na trh mezi prvními. Zaměřuje se na problematiku alergií při prodlužování řas. 

MATIS Paris

Profesionální péče o pleť

MATIS Paris je mezinárodně uznávanou, luxusní kosmetickou značkou, která působí ve světě kosmetiky už více než 75 let.

Původním cílem značky bylo poskytnout zákazníkům efektivní řešení problémů pleti výhradně v kosmetických salónech. Dnes nabízí MATIS Paris 12 linií zaměřených na řešení nedostatků jakéhokoliv typu pokožky. Ve svém konceptu nabízí MATIS Paris specializované přípravky na obličej i na tělo, v nabídce nechybí ani sluneční řada či péče pro mužskou pleť. Přípravky si zákazníci mohou dopřát jak pro domácí péči, tak i v příjemném prostředí kteréhokoliv z kosmetických salónů pracujících se značkou MATIS Paris.

Filozofie značky MATIS Paris

MATIS Paris se řadí mezi profesionály v oblasti salonních ošetření. Díky jedinečným přípravkům na přírodní bázi, speciálnímu protokolu, technikám a metodám kosmetických ošetření udává značka vysoký salonní standard po celém světě. Jednou z hlavních hodnot značky je neustálá komunikace s klienty. S její pomocí dovede MATIS Paris vyhovět všem potřebám a požadavkům jakéhokoliv typu pleti v jakémkoliv věku.

MATIS Paris neustále rozvíjí vysoký standard profesionálního přístupu, přináší inovace a cílená řešení pro každý typ a na každý problém pokožky.

BLINK LASH 

STYLIST & CARE

Blink Lash Stylist nabízí produkty k prodlužování řas a Blink Lash Care se stará i o vaše přírodní řasy a pokožku.

"Tvoje oči jsou okna do tvojí duše."

Iven Cosmetics

První česká firma zabývající se výrobou exkluzivní kosmetiky

Bobbi Brown

Tajemství krásy je prosté - buďte sama sebou.

Američanka Bobbi Brown je vizážistka a zakladatelka Bobbi Brown Cosmetics. Bobbi Brown je přesvědčená, že "líčení je způsob, jak má žena vypadat a cítit se sama sebou, jen hezčí a sebejistější." Prostřednictvím Bobbi Brown Cosmetics umožňuje Bobbi každé ženě, aby zvýraznila svou jedinečnou krásu. S jednoduchou a snadno použitelnou kosmetikou v nadčasových odstínech, vytvořenou tak, aby vytvářela příjemný, přirozený a zdravý vzhled. 

Sleek

Sleek make-up je mladistvá a svěží značka, která má zájem o mladé ženy z různého prostředí. Jejím záměrem je vytvořit řadu, která je mimořádně trendy s módními odstíny a produkty, které mohou používat všichni, ale zvláště se zaměřuje na ženy, které jsou zastoupeny na předních příčkách kosmetického trhu.